Aktualności Praca

O FIRMIE

2001 rok:

Grupa Palmix Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna jest rodzinną firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Przez kolejne lata budowała swoją markę poprzez nowe projekty i dynamiczny rozwój. Podążała za zmianami na rynku wprowadzając swoje idee w życie, budując własną sieć magazynów palet, zaplecze transportowe i techniczne, czy wreszcie otwierając w pełni profesjonalny tartak zapewniający niezależność i samodzielność.
Firma zapoczątkowała swoją działalność na terenie Dąbrowy Górniczej. Z biegiem czasu rozwijała się i otwierała kolejne punkty handlowe na terenie województwa śląskiego, następnie małopolskiego i świętokrzyskiego. Obecnie posiada bazę Klientów z całej południowej Polski.
Od początku naszej działalności to paleta drewniana EUR była naszym koronnym produktem. Z czasem pozyskiwaliśmy nowych Klientów, poznawaliśmy nowe branże przemysłu, co było dla nas sprawdzianem na rynku palet drewnianych. Dziś bogatsi w wieloletnie doświadczenia chętnie stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie zamykamy się na nowe produkty z branży logistycznej.
Dzięki naszym twardym zasadom zdobyliśmy licznych Klientów zadowolonych z oferowanych przez nas palet drewnianych. Dzięki bogatej infrastrukturze mogliśmy zaoferować różne rodzaje palet drewnianych, w zależności od zapotrzebowania. Dziś wykonujemy palety na specjalne zamówienie, według indywidualnych potrzeb i wymogów.
2014 rok:

Przez lata działalności zrozumieliśmy, że aby wyróżnić się na rynku musimy wykazać się innowacyjnością, dlatego też postawiliśmy na pełną niezależność. Nasz upór w dążeniu do celu zaowocował uruchomieniem w 2014 roku w pełni wyposażonego, profesjonalnego tartaku. Mając własne zaplecze techniczne do produkcji elementów palet drewnianych dostosowujemy nasze palety do wymagań i potrzeb Klientów.
Zbudowaliśmy licencjonowaną flotę transportową umożliwiającą transport palet na czas. Dzięki własnym środkom transportu jesteśmy elastyczni i możemy realizować dostawy według wyznaczonego terminu Klienta.
Wieloletnie doświadczenie, niezależność logistyczna oraz rozbudowane zaplecze techniczne czyni nas bezkonkurencyjnymi.

Najlepszą gratyfikacją dla naszej pracy jest długa lista zadowolonych Klientów.

Doświadczenie
Ponad 15 letnie doświadczenie w branży pozwala nam optymalnie dopasować produkty i usługi do naszych klientów.
Wykwalifikowana kadra
Dzięki przeszkolonemu zespołowi
nasi klienci są kompleksowo przeprowadzani przez proces zakupowy.
Lider na rynku
Nasza determinacja i stałe podnoszenie jakości naszych produktów, pozwoliło nam wybić się na lidera rynku w naszej branży
Terminowość
Szanujemy czas naszych kontrahentów, dlatego dotrzymanie terminów jest dla nas priorytetem.

Skonaktuj się z nami!

wysłuchamy
doradzimy
dopasujemy optymalną ofertę
dotrzymamy terminuImię i nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:*
Pytanie:*

Ponad 15 letnie doświadczenie w branży.
Grupa Palmix Sp. z o.o.
Spółka Komandytowo-Akcyjna
Prząsław 8a
28-300 Jędrzejów
NIP 6562331320
REGON: 362669292
KRS: 0000579326